Група №7

Група №7 "Дзвіночки" (Старший дошкільний вік\6 й рік життя)

ДЕВІЗ НАШОЇ ГРУПИ

Наш дзвіночок дзень-дзелень

Діток кличе кожен день.

Спритні ми і гомінкі,

Ще й «чомусики» які.
                                                                 Ми «Дзвіночки» всі це знають,

Тут радіє кожен з нас.

Тут вчимося ми дружити,

Малювати і ліпити,

Цікаві досліди робити,

Міркувати, рахувати.

Щоб коли настане час,

Ми пішли у перший клас.

Пріоритетний  напрямок  роботи  групи:«Розвиток  логіко-математичних  здібностей  дітей  дошкільного  віку»

Логіко-математичний  напрям  роботи  з  дітьми  спрямований  на  засвоєння  елементарних  логічних  прийомів  для  здійснення  математичного  розвитку  та  орієнтований  на  формування  вміння  розмірковувати, встановлювати  причинно-наслідкові  зв’язки, обґрунтовувати  твердження  й  робити  прості  умовиводи  за  допомогою  елементарних  логічних  прийомів.

Діти  перебувають  у  постійному  пошуку, пропонують  власні  цікаві  пропозиції, розв’язання  проблемних  ситуацій, творчо  навчаються  за  допомогою  гри.

Логічний  підхід, покладений  в  основу  занять  за  різними  освітніми  лініями, сприяє  інтеграції  знань  дітей, коли  стимулюється  їхня  аналітико-синтетична  діяльність, потреба  у  системному  підході  до  об’єкта  пізнання, є  необхідним  базисом  для  розвитку  особистості  та  формування  її  компетентності, вкрай  необхідне  для  успішного  переходу  дитини  до  шкільного  навчання.

Вихователі групи:

Педагогічне кредо: «Намагайся розгледіти красу у звичайних речах, там, де інші нічого не бачать».

Життєве кредо: "Бути правдивою з людьми, відвертою з собою; досягати поставленої мети".

Помічник вихователя: